Plastry Better Sleeping Patch - 100% Herbs Zobacz większe

Plastry Better Sleeping Patch - 100% Herbs

Nowy produkt

110,00 zł brutto

Więcej informacji

2.jpgPlastry Better Sleeping to rewolucja w walce z bezsennością. Pozwolą Ci uzyskać zdrowy, regenerujacy sen.

Na naszych stopach znajdują się niemalże wszystkie zakończenia nerwowe, dlatego stymulując odpowiednie punkty, możemy wpływać na pracę narządów wewnętrznych lecząc nadciśnienie, omdlenia, niecierpliwość, bezsenność itp.

Wystarczy umieścić plastter Better Sleep Patch na punktach Yong-Quan, a następnie składniki aktywne będą stymulować punkty regulujące krążenie krwi czy funkcje nerek.

Na nogach znajduje się wiele gałązek nerwów i naczyń włosowatych, które mają bardzo bliskie stosunki z wewnętrznym systemem tkanek i narządów.

Plastry służą do zrównoważenia funkcji układu nerwowego poprzez przyspieszenie krążenia krwi i limfy.

Nowa generacja plastrów ziołowych Better Sleep Patch jest przygotowywana w 100% z naturalnych ziół i nie wykazuje żadnych efektów ubocznych.

Plastry są odpowiednie do leczenia niskiej jakości snu spowodowanej przez następujące czynności: zmęczenie, stres wywołany pracą i życiem, chwiejne nastroje, złe nawyki snu, środowisko sypialni, nadciśnienie czy inne choroby.

Badania kliniczne dowiodły, że metoda ta poprawia sen już w pierwszą noc stosowania plastrów.  Obudzisz się z uczuciem  odświeżenia, wypoczęty i pełen energii.

SPOSÓB UŻYCIA: wyjąć plastery z opakowanie i umieścić na stopie na noc (na 8-10 godzin), tak jak pokazane na ulotce dołączonej do produktu. Z rana po przebudzeniu usunąć plastry ze stóp

KURACJA:

profilaktycznie - przyklejać raz na 2-3 dni na obie stopy podczas snu

leczniczo - przyklejać codziennie przez okres 2 miesięcy (5 opakowań). Po tym czasie przerwać stosowanie na 1 miesiąc. W razie konieczności powtórzyć kurację

PRZECIWWSKAZANIA: kobiety w ciąży i karmiące, dzieci poniżej 16 roku życia, osoby z dużymi problemami krążeniowymi

OPAKOWANIE ZAWIERA: 28 plastrów na stopy w hermetycznym opakowaniu każdy

3.jpg

SEN JAK U NIEMOWLAKA  DZIĘKI PLASTROM BETTER SLEEPING!