Sklep internetowy www.leki-wschodu.pl prowadzony jest przez firmę:

AKU MED

Zamówienia w sklepie Leki Wschodu

Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną przy pomocy koszyka sklepowego, telefoniczne lub faksem. System automatycznie generuje powiadomienie o złożonym zamówieniu. Zamówienie nie posiadające numeru telefonu lub adresu e-mail nie będą realizowane. Zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 roku, o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883) informujemy, że zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych. Administratorem tworzonej w ten sposób bazy jest firma Aku Med . Każdemu Klientowi przysługuje prawo do wglądu przesłanych danych oraz ich poprawy lub usunięcia. Dodatkowych informacji na temat towarów można uzyskać kontaktując się z działem sprzedaży.

Potwierdzenie zamówienia w sklepie Leki Wschodu

Zamówienie jest potwierdzane telefonicznie w ciągu 24 godzin od złożenia (dotyczy zamówień złożonych w dni robocze - od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone po godzinie 15-tej w piątek są potwierdzane pierwszego roboczego dnia nowego tygodnia). Jeżeli pracownikowi nie uda się skontaktować z Zamawiającym w ciągu 72 godzin, zamówienie zostaje odstawione do czasu kontaktu klienta ze sklepem.

Do przesyłki z zamówionym towarem dołączona jest faktura VAT lub paragon fiskalny oraz gwarancja (proszę uzgodnić to przy składaniu zamówień).

Zapłata za zamówiony towar

  1. Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuję zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym naszego sklepu.
  2. Za pobraniem (gotówką przy odbiorze towaru) - płatność za zamówiony towar następuje w chwili dostarczenia towaru przez Kuriera.
  3. Gotówką w kasie - odbiór osobisty towaru.
  4. Dostawa za pobraniem realizowana jest na koszt klienta. W przypadku towaru o wartości ponad 500 zł brutto przesyłkę dostarczamy na nasz koszt jedynie w przypadku wcześniejszej zapłaty (faktura VAT lub pro-forma). Koszt dostawy za pobraniem jest podawany przez pracownika naszego sklepu w czasie potwierdzania i weryfikacji zamówienie. Koszt wysyłki towaru o wadze do 30 kg wynosi 25 zł brutto, o wadze 30-60 kg 50 zł brutto, paleta 120 zł brutto.

Dostawa

Dostawa zamówionego towaru odbywa się w możliwie najkrótszym terminie od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia. Po otrzymaniu towaru przez Kuriera należy natychmiast sprawdzić stan towaru! W przypadku uszkodzenia sprzętu, lub w inny sposób niepełnowartościowego należy spisać Protokół Reklamacyjny z czytelnym podpisem Kuriera, datą i godziną dostawy.

W przypadku wyra¼nego uszkodzenia, które eliminuje pracę urządzenia należy nie przyjmować takiego towaru!

Protokół Reklamacyjny należy jak najszybciej przesłać do naszej firmy, a o zaistniałej sytuacji powiadomić naszych pracowników. W przypadku przyjęcia przesyłki z widocznymi śladami uszkodzenia reklamacja nie będzie uznana. Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za niedotrzymanie terminów dostaw przez firmę kurierską. Dokładamy jednak wszelkich starań, poprzez internetowe monitorowanie listów przewozowych, aby dostawy odbywały się w uzgodnionych terminach. Wszelkie uwagi o nieprawidłowościach proszę kierować do właściciela firmy: 0-12/680-46-00.

Warunki gwarancji:

  1. Sprzęt sprzedawany w sklepie posiada gwarancję producenta lub dystrybutora, obowiązująca na terenie całego kraju. Okres gwarancji jest różny dla poszczególnych produktów i jest opisany przy każdym z produktów.
  2. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia wystawienia faktury VAT lub paragonu fiskalnego.
  3. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonać zgodnie z warunkami umieszczonymi na karcie gwarancyjnej i w wyznaczonych miejscach.
  4. Sprzęt wysyłany w ramach gwarancji do Sprzedawcy winien być dostarczony w oryginalnym, fabrycznym opakowaniu.

Gwarancją nie są objęte również:

- uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, termiczne lub celowe uszkodzenie sprzętu i spowodowane tym wady,
- uszkodzenia i wady które powstały w wyniku używania lub transportowania sprzętu niezgodnie z instrukcją użytkowania, transportu i konserwacji,
- uszkodzenia i wady które powstały w wyniku niezgodnej z instrukcją instalacji,
- uszkodzenia i wady które powstały w wyniku samodzielnych, niedozwolonych przeróbek, napraw, zmian konstrukcji dokonywanych przez Użytkownika
- naturalne zużycie materiałów eksploatacyjnych,
- oraz inne wyszczególnione w karcie gwarancyjnej towaru.

Serwis

Zamówiony towar przed wysyłką zostanie przez pracownika serwisu naszej firmy sprawdzony pod kontem zgodności w występowaniu wszystkich części i elementów. Następnie towar zostanie zapakowany i wysłany do Państwa. Wykaz wszystkich punktów serwisowych na terenie Polski znajduje się w książce gwarancyjnej. W każdej instrukcji obsługi dokładnie opisano jako postępować w przypadku uszkodzenia.

Zwroty i wymiany

Jeżeli stwierdzicie Państwo, iż zakupiony przez Was towar nie spełnia Państwa oczekiwań możecie go zwrócić lub wymienić na inny w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w to samo opakowanie, w którym został dostarczony.Wymiana lub zwrot towaru zawsze odbywa się na koszt Klienta. Zwroty przysyłane na koszt naszej firmy nie będą przyjmowane. Zwrot pieniędzy za zakupiony towar nastąpi zaraz po otrzymaniu przez nas zwracanej przesyłki na wskazany przez osobę zwracającą rachunek bankowy lub przekazem pocztowym, pomniejszony o koszt dostarczenia.

Prawo do odmowy realizacji zamówienia

Aku Med zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetlaniu błędnych informacji o cenach lub stanach towarów. Ceny zawarte na stronie www nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Stanowią informację o towarach, które można zamówić i kupić. Potwierdzenie cen odbywa się telefonicznie po zamówieniu Klienta.

Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego Kodeksu Cywilnego oraz odpowiednich ustaw. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów będzie Sąd w Krakowie. Z warunkami określonymi w niniejszym regulaminie Zamawiający powinien zapoznać się przed złożeniem zamówienia. Złożenie zamówienia traktowane jest jako zgoda na przedstawione powyżej warunki.

UWAGA!

Szanowni Państwo, zanim podejmiecie decyzję o zakupie, nasza firma prosi o wcześniejszy e-mail z potwierdzeniem iż aktualnie posiadamy produkt, którym jesteście zainteresowani. W ten sposób unikniemy nieporozumień wynikających z dużej rotacji urządzeń w naszych magazynach. Z góry dziękujemy.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Dokonując zakupów w naszym sklepie mają Państwo gwarancję wyboru produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach (prosto od producentów). Naszym klientom oferujemy pomoc w wyborze właściwego urządzenia, fachową pomoc na temat działania wszystkich produktów z naszego sklepu, szybką dostawę i serwis.