95959595 Zobacz większe

Preparat ziołowy: Fufang Luhui Jiaonang

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Więcej informacji

38.jpgJest to bardzo popularny i skuteczny preparat ziołowy TCM, stosowany na całym świecie. Uzyskał szeroką popularność dzięki powszechności występowania zachorowania oraz za wysoką skuteczność działania. Badania chińskiego profesora LEE ENFU ze szpitala prowincji Hebej doprowadziły do stworzenia danej mikstury aloesowej.

SKŁAD:

- Succum Aloe inspissatus - nazywany aloną - zagęszczony sok z liści aloesu barbadoskiego

- Aloeaceae barbadensis zawiera wielocukry i połączenia z białkami o konsystencji śluzowej, wśród nich stymulator biogenny anolektyna B, antra związki, sole mineralne zasobne w cynk, magnez i miedź i inne substancje.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE:

Stymulatory biogenne pobudzają mechanizmy odpornościowe organizmu, wykazują silne działanie bakteriobójcze, przeciwbólowe i przeciwzapalne, przy czym regenerują błony śluzowe.

Alona jest środkiem przeczyszczającym, łagodnie żółciopędnym, przyspiesza ruchy robaczkowe jelit, a jej gorzki smak pobudza wydzielanie soku żołądkowego.

Preparat skutecznie likwiduje zaparcia, nawilża jelita, nie powoduje biegunek, nie ma żadnych skutków ubocznych i nie uzależnia, gdyż efekt leczenia utrzymuje się przez długi czas i jest prawie natychmiastowy.

Typowy specyfik do domowej apteczki dla osób o nieregularnym trybie życia, zwłaszcza dotyczący osób o nieprawidłowym odżywianiu się oraz zagrożonych lub chorych na hemoroidy. Preparat likwiduje efekt tzw. „twardego brzucha".

aloes_aloe_vera_enji_preparat_ziolowy

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

  • zatrucia układu pokarmowego,
  • wzdęcia,
  • przewlekłe lub sporadyczne zaparcia,
  • kamica żółciowa (zapobiega powstawaniu, likwiduje kolkę i pomaga w likwidacji),
  • niewydolność wątroby i niedokwasota.

ALEOS-LIU-HUI-ZALETY-ku-hui-jiaonang1

PRZECIWWSKAZANIA:

ciąża, okres laktacji, indywidualna nietolerancja na preparat.  

DAWKOWANIE:

1-2 kapsułki 1-2 razy dziennie 30 min. przed posiłkiem, popijać 200 ml ciepłej wody, kurację najlepiej zaczynać od 1 kapsułki 1 raz na 2-3 dni.

KURACJA:

5-12 opakowań lub zgodnie z zaleceniami lekarza medycyny tradycyjnej

PRZECHOWYWANIE:

w  ciemnym,   suchym  miejscu  niedostępnym  dla  dzieci,  w temperaturze pokojowej. Termin przydatności 37 miesięcy od daty podanej na opakowaniu.  

OPAKOWANIE:

20 kapsułek po 0,5g, w listkach.

ŚWIAD.REJ.: NrZ878620306

KOD PRODUKTU: 16932/392

37.jpg